Drukuj
Kategoria: Konkursy
Wyniki międzypowiatowego konkursu kaligraficznego „Zapomniana sztuka pięknego pisania”

Dziękujemy za za tak duże zainteresowanie konkursem. Oto wyniki międzypowiatowego konkursu kaligraficznego „Zapomniana sztuka pięknego pisania” W dniu 18 marca 2021 r. komisja konkursowa w składzie:

  1. Maria Szymańska - przewodnicząca, nauczyciel-bibliotekarz, Biblioteka Pedagogiczna w Sieradzu;
  2. Elżbieta Kowalska - dyrektor Biblioteki Pedagogicznej w Sieradzu;
  3. Marzanna Wróbel - nauczyciel, Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wł.. Łokietka w Sieradzu

oceniła 315 rękopisów z 30 szkół, wykonanych wiecznym piórem i dowolnie zdobionych.

Komisja zweryfikowała zgodność prac z wymogami określonymi w regulaminie i dokonała ich oceny. Przy ocenie pod uwagę zostały wzięte następujące kryteria:

W trakcie obrad komisja wyłoniła 3 zwycięskie prace:

W kategorii dzieci młodszych (klasy I-III) przyznano:

I. Emilia Woźniak uczennica klasy II a Szkoły Podstawowej nr 2 im. Polskich Noblistów w Pajęcznie
II.Lena Krawczyk uczennica Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Zbigniewa Świętochowskiego w Barczewie
III. Aleksandra Słupińska uczennica klasy II a Szkoły Podstawowej nr 2 im. Polskich Noblistów w Pajęcznie

Ponadto komisja postanowiła przyznać 3 wyróżnienia, które otrzymują:

W kategorii dzieci starszych (klasy IV - VIII) przyznano:

I. Ewelina Parzybut uczennica klasy VI c Szkoły Podstawowej im. Księdza Józefa Dolaka w Klonowej
II. Nikola Niedbalska uczennica klasy VI b Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Jana Pawła II w Rząśni
III. Marika Poraszka uczennica klasy IV Zespołu Szkoły i Przedszkola w Mokrsku

Ponadto komisja postanowiła przyznać 2 wyróżnienia, które otrzymują:

Nagrody będą do odebrania w uzgodniony z laureatami sposób. Nie możemy się spotkać i wręczyć nagród osobiście, prosimy laureatów o zamieszczenie swojego zdjęcia z dyplomem i nagrodą w komentarzach na facebooku Biblioteki Pedagogicznej w Sieradzu

 

I miejsce Emilia Woźniak uczennica klasy II a Szkoły Podstawowej nr 2 im. Polskich Noblistów w Pajęcznie.jpg I miejsce Ewelina Parzybut uczennica klasy VI c Szkoły Podstawowej im. Księdza Józefa Dolaka w Klonowej.jpg II miejsce Lena Krawczyk uczennica Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Zbigniewa Świętochowskiego w Barczewie.jpg

II miejsce Nikola Niedbalska uczennica klasy VI b Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Jana Pawła II w Rząśni.jpg III miejsce Aleksandra Słupińska uczennica klasy II a Szkoły Podstawowej nr 2 im. Polskich Noblistów w Pajęcznie.jpg III miejsce Marika Poraszka uczennica klasy IV Zespołu Szkoły i Przedszkola w Mokrsku.jpg

Wyróżnienie Aleksandra Marciniak uczennica klasy III Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Ustkowie.jpg Wyróżnienie Amaya Pachny uczennica klasy Va Szkoły Podstawowej Gminy Sieradz im. Jana Pawła II w Sieradzu.jpg Wyróżnienie Leon Kwaczyński uczeń klasy IIa Szkoły Podstawowej nr 10 im. Bolesława Zwolińskiego w Sieradzu.jpg

Wyróżnienie Magdalena Macuga uczennica klasy VI Szkoły Podstawowej im. Teodora Goździkiewicza w Dąbrowie Wielkiej.jpg Wyróżnienie Zofia Brandt uczennica klasy III a Szkoły Podstawowej nr 1 im. Juliana Tuwima w Pajęcznie.jpg